І рішення прийняли, і чемпіонку привітали, і волонтерів підтримали …

22 грудня відбулося засідання восьмої сесії Семенівської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Василь Малкович. 

У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Деденко, заступник голови районної ради Сергій Єрьома, перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, члени президії, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Кравцов, депутати обласної ради Сергій Варнавський та Володимир Лобосок, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, представники правоохоронних органів та редакції районної газети «Життя Семенівщини».

Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам’ять загиблих на Світлодарській дузі героїв та бійця батальйону «Київська Русь» Володимира Андрешківа, батька трьох дітей, які проживають в місті Семенівка.

Затвердивши порядок денний і часовий регламент роботи сесії депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

По першому питанню «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2017 рік» з доповіддю виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

За пропозицією профільної постійної комісії депутати підтримали план економічного і соціального розвитку нашого регіону.

Потім народні обранці внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік та заслухали доповідь начальника фінансового управління районної державної адміністрації Євгенії Мирошник про головний фінансовий документ Семенівщини.

При обговоренні цього питання від депутатів надходили пропозиції щодо збільшення вартості харчування учнів у загальноосвітніх закладах району та виділення коштів на виконання депутатами районної ради доручень виборців.

Керівник фінансового органу наголосила, що вирішення пропозицій депутатів можливе лише в процесі виконання районного бюджету, за рахунок перевиконання районного бюджету або за рахунок вільних залишків станом на 01 січня 2017 року.

На пленарному засіданні заслухані інформації заступника керівника Менської місцевої прокуратури Вадима Федоренка та Семенівського відділення поліції ГУНП Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Дмитра Кекуха про стан законності, заходи її зміцнення, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території Семенівського району.

Депутатський корпус підтримав цілий блок галузевих програм, а також вніс корективи до уже діючих районних програм.

Рішенням ради затверджені наступні районні Програми:

– Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки;

– Програма із забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2020 роки;

– Програма попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки;

– Програма розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Семенівського району на 2017 та 2018 роки;

– Програма відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям військовослужбовців, загиблих під час участі в антитерористичній операції, які проживають на території району, на 2017-2020 роки;

– Програма «місцевих стимулів» для медичних працівників Семенівського району на 2017-2018 роки.

З метою забезпечення системної діяльності районної ради депутати затвердили план роботи представницького органу та розглянули інформацію виконавчого апарату про виконання плану роботи ради за 2016 рік.

Районною радою прийняті рішення щодо приведення Статуту Семенівської гімназії відповідно до вимог діючого законодавства та ефективного використання майна комунальної власності району.

Депутати розглянули та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розташовані на території Олександрівської та Іванівської сільських рад.

Нормативним актом районної ради затверджені списки присяжних та списки народних засідателів Семенівського районного суду.

З метою захисту спільних інтересів територіальних громад міста та сіл районна рада підтримала та затвердила проекти рішень:

– Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району ДП «Семенівкарайагролісгосп» КП «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради;

– Про Звернення районної ради до обласної ради щодо внесення до порядку денного чергової сесії обласної ради питання про передачу ДП «Семенівкарайагролісгосп» КП «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради до спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району;

– Про Звернення районної ради до обласної ради та обласної державної адміністрації щодо створення регіонального медичного округу №5 з центром в місті Корюківка.

На сесії при обговоренні питання щодо передачі ДП «Семенівкарайагролісгосп» до спільної власності територіальних громад виступили депутати обласної ради Сергій Варнавський та Володимир Лобосок, які у своїх виступах зазначили, що підтримують місцевих жителів у їх прагненні повернути ліси громадам Семенівщини. Вони також прозвітували перед присутніми, керівниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади про свою депутатську діяльність.

Під час роботи сесії керівники району виконали приємну місію: за вагомі досягнення у спорті нагородили Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради чемпіонку світу з хортингу Марину Меднікову, побажали їй міцного здоров’я та нових перемог.

Присутні підтримали церемонію вручення нагороди, стоячи та бурними оплесками.

До привітань приєдналися представники Новгород-Сіверського сирзаводу, які вручили чемпіонці та її тренеру Денису Буданову грошові винагороди.

На сесії розглянуто запит депутатів Світлани Швед та Андрія Мазепи про виділення із районного бюджету коштів на співфінансування обласної Програми «Шкільний автобус на 2016-2017 роки» для Костобобрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та прийнято відповідне рішення з цього питання.

По завершенню сесії голова районної ради провів засідання районної асоціації місцевих рад, де розглянуто ряд організаційних питань діяльності асоціації та органів місцевого самоврядування району.

Цього ж дня в малому залі районної ради Семенівським районним Будинком творчості дітей та юнацтва, радою старшокласників Семенівщини проводилась благодійна акція «Миротворча ялинка».

Перед початком роботи восьмої сесії діти виставили свої новорічні чудові, яскраві ялинки, експозиції та прикраси.

Депутати районної та обласної ради, учасники пленарного засідання придбали святкові поробки та підтримали волонтерів у їх добрій справі.

За матеріалами виконавчого апарату Семенівської районної ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.