Історія «працює на майбутнє»

Відбувся завершальний (фінальний) етап 16-го Конкурсу молодих істориків України, який щорічно проводить Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України.

Конкурсна комісія, з понад 300 надісланих на конкурс робіт, визначила три кращих. Переможцями стали молоді історики з Рівненської, Чернігівської та Кіровоградської області.

Мене, як багаторічного члена конкурсної комісії, приємно вражає прагнення молодих українців знати історію свого роду, села, міста, краю і, звичайно, рідної України. Немаю сумніву, що історична спадщина українського народу є найвагомішою складовою його національної пам’яті. Історія «працює на майбутнє», адже знання правдивої історії дозволяє краще розуміти творчий потенціал суспільства, проектувати і вибудовувати стратегію розвитку країни. Іншими словами «майбутнє виростає з минулого, проходячи складні лабіринти сьогодення».

Хочу щиро привітати переможців конкурсу та висловити впевненість в тому, що молоді українці, які прагнуть знати справжню українську історію, здатні захистити, спроектувати і побудувати заможну, модерну європейську Україну.

Олександр ПУХКАЛ

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.