Історія Олишівки в поштових конвертах

Під час підготовки до презентації краєзнавчих проектів в Олишівці підтримав пропозицію історика-краєзнавця Ярослава Волерта щодо розробки та присвяти колишньому козацькому містечку поштових конвертів і марок.

На сьогодні вже зібрано багато інформації про славетних земляків Олишівки, а тому визначилися, кому будуть присвячені перші конверти: художник Олександр Савченко-Більський (1900–1991), генерал-хорунжий флоту УНР Володимир Савченко-Більський (1867–1955), оперний співак Михайло Томашевський (1880–1960).

  20A6CF7A

62AE0387  C9ACB99E

Також на одному з конвертів зображено пам’ятник гетьману України Богдану Хмельницькому, який з 1967 року стоїть в центрі селища.

1CF3A88B

До конвертів виготовлено марку із зображенням герба Олишівки.

80301EA9

3F21B3D5

На зворотній стороні конверту зазначено, що це є приватний сувенірний випуск. А ось марка виготовлена за проектом Укрпошти «Власна марка».

Що ж, маємо новий оригінальний краєзнавчо-туристичний продукт. Сподіваємось, що сувенірна поштова продукція (конверти, марки, а в подальшому поштівки) привернуть увагу одержувачів до історії нашого району, його населених пунктів і, зокрема, селища Олишівка.

Андрій КУРДАНОВ

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.