Івану Давиденку 100 років!

Сьогодні, 2 лютого,  учасник Другої світової війни з села Велике Устя Сосницької громади Іван Іванович Давиденко святкує свій 100-й день народження.

На привітання ювіляра з квітами та подарунками завітало чимало гостей, серед яких заступник Сосницького селищного голови Ігор Чернуха, секретар ради Лілія Саприкіна, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів України у Чернігівській області Юрій Потійко, голова ветеранської організації Сосниччини Надія Кузьменко, представник Сосницького відділення Чернігівського земляцтва Валентина Мовчан та інші.

Щоб привітати ювіляра – батька, дідуся, прадідуся до Сосниці прибули його діти, онуки та правнуки. Адже ювіляр має 3-х синів, доньку, 9 онуків і 8 правнуків. До речі, у Чернігівському земляцтві шість представників родини ювіляра.

Гості щиро бажали Івану Івановичу міцного здоров’я на майбутні роки та досягнення нового життєвого рубежу. Адже рівнятись є на кого. Його дідусь прожив 103 роки.

Ми, всі земляки – сосничани, також бажаємо нашому ювілярові прожити ще багато років в оточенні своєї великої родини, яка цінує його та дуже любить.

Валентина МОВЧАН

Опубліковано у Привітання, Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Івану Давиденку 100 років!

  1. Іван Забіяка коментує:

    Приєднуюся до привітань. Цікаво було б знати його біографію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.