Карантин на Брянщині: кладовища перекриті вантажівками

Майже до 300 виросло число хворих, у яких підтверджено вірус COVID- 19 у сусідній з Чернігівщиною Брянській області Росії.

Офіційно смерть одна, але, як стверджує брянський блогер Алєксандр Чернов, як мінімум, одну смерть влада приховала – 72-річному пенсіонеру підтверджений діагноз прийшов у день його похорон. Але влада його смерть приховала від загальної статистики померлих.

Місцеві блогери називають дві причини спалаху: одна від брянської протестантської церкви, де заразилися більше 80 осіб від парафіянки, котра приїхала із західної країни, та від місцевих «шабашників», які привезли вірус із Москви.

«Дятьковьский, Климівский, Карачевський, Дубровський, Брасівський та інші райони Брянщини – всі вони потрапили в регіональну статистику поширення короновірусу через місцевих жителів, які вимушено виїхали з рідних місць на заробітки, — пише Алєксандр Чернов. – Брянські власті не змогли (чи не захотіли) вчасно, з початком пандемії відслідкувати їх повернення додому».

Так, скажімо, у Дубровському районі перший виявлений випадок захворювання виявлений у чоловіка, який працював вахтовим методом у Москві. П’ять днів він проходив амбулаторне лікування, вільно переміщався по селищу, але краще себе не відчув.

Місцеві власті заборонили відвідувати кладовища. А для виконання цього рішення заблокували входи вантажівками та іншими машинами. «Так, головний вхід на центральне кладовище у Брянську поліція перегородила… великим чорним «джипом» (не інакше, як якогось начальника) і білим відомчим мікроавтобусом», — пише Алєксандр Чернов.

Блокування входу до центрального кладовища Брянська

На підступах до Ковшівського кладовища у Фокінському районі Брянська і в селищі Локоть з’явилися КамАЗи, які не дають проїхати легковим автомобілям. Піших людей теж не пускають на кладовища.

Блокування входу до Ковшівського кладовищ Брянська

Василь ЧЕПУРНИЙ«Голос України»

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.