Керівники Чернігівщини зустрілися з активом ветеранів-афганців

12 лютого, у кімнаті – музеї Чернігівської міської організації воїнів-інтернаціоналістів, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, голова обласної ради Ігор Вдовенко та голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч зустрілися з активом ветеранів-афганців Чернігова і ознайомилися з роботою організації та з музеєм, поспілкувалися з ветеранами і вручили воїнам-афганцям пам’ятні медалі.

      81CE67B0

Під час зустрічі голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч поспілкувалися з присутніми воїнами-афганцями, головою міської організації ветеранів Афганістану Миколою Стрільцем керівником обласної спілки ветеранів Афганістану Станіславом Віхровим та оглянули експозицію музейної кімнати.

У своєму вітальному слові голова обласної ради зазначив, що війна в Афганістані хоч і оцінюється не однозначно, але залишається болючою раною. І сьогодні, коли десятки тисяч наших співвітчизників боронять цілісність і незалежність України на її південно-східних рубежах від російсько-терористичної агресії, в їх числі й воїни-афганці, які демонструють та передають свої військові навички та вміння. Вони завжди були і залишаються прикладом мужності та відваги, патріотизму і відданості військовій присязі.

3B572DF7

Очільник представницької влади Чернігівщини наголосив, що обласна рада намагається докладати всіх зусиль задля вирішення проблем воїнів та ветеранів і запевнив, що й надалі робитиме все можливе, аби учасники бойових дій на території інших держав та родини загиблих відчували турботу і вдячність від влади Чернігівщини. Ігор Вдовенко відзначив патріотично-виховну роботу, яку проводять ветерани у навчально-виховних закладах та побажав здоров’я, миру, добра, здійснення всіх ваших планів і задумів в ім’я добробуту та процвітання України і рідного краю.

Звертаючись до ветеранів, Валерій Куліч акцентував увагу на тому, що їхня зорганізованість і досвід адаптації до цивільного життя можуть бути дуже корисними учасникам бойових дій, які нині повертаються з полів бою АТО. Він запевнив у підтримці та готовності до конструктивної співпраці, подякував і щиро привітав із прийдешньою річницею виведення радянських військ із Афганістану.

1202201510

1202201613

1202201612

90A1354B

AB2EA409

Одразу ж після промов очільники області перейшли до церемонії нагородження відзнакою Президента України – пам’ятною медаллю «25 років виведення військ з Афганістану». Відзнаку в ході урочистої зустрічі отримали: Сергій Анатолійович Астахов, Володимир Олександрович Бєляєв, Леонід Григорович Бурковський, Станіслав Григорович Віхров, Микола Петрович Волков, Олександр Васильович Волошко, Віктор Сергійович Гнатюк, Андрій Васильович Ільїнський, Анатолій Володимирович Кирилюк, Володимир Мілентійович Климюк, Юрій Петрович Лохін, Едуард Валентинович Мірошниченко, Йосип Володимирович Мітеров, Володимир Степанович Рибцов, Сергій Володимирович Скрипник, Олександр Петрович Слєсаренко, Олександр Володимирович Соколов, Микола Іванович Стілець.

53FA1E44

55364D63

7CEBCA0E

1202201611

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради і прес-служби облдержадміністрації

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.