«Холодна війна була більш передбачуваною, ніж ситуація, яку ми маємо сьогодні», – Борис Пісторіус

На тлі попереджень про можливе протистояння з Росією Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус має намір зробити Німеччину «готовою до війни». Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю BILD. Нижче головні цитати з нього.

Про реформування армії

«Ми виходимо з 30-річного світу, із 30 років мирних дивідендів, від яких ми всі виграли. А тепер шлях лежить в інший бік. Ми повинні дуже, дуже прискорити темп, щоб підготувати себе до найгіршого сценарію»

Про ймовірність війни між Росією та НАТО

«Наразі я не бачу небезпеки нападу Росії на територію НАТО або на партнера НАТО. Але це лише зараз. Ніхто не знає, чи так триватиме. Нам потрібний принцип стримування, ми знаємо це з часів холодної війни. Тоді все було більш передбачуваним, ніж ситуація, яку ми маємо сьогодні»

Про військовий потенціал Німеччини

Ми віддали Україні багато систем озброєння, які призначалися для нас. Але ми закупимо їх знову. Ми здатні до оборони. Але, звісно, ​​у нас не вистачає багато чого»

Про залучення іноземців у бундесвер

«Ми говоримо про дітей другого та третього покоління, які ще не мають німецького паспорта, але які вільно розмовляють німецькою, живуть у цій країні і, можливо, готові служити цій країні, в якій вони виросли чи ростуть. Не йдеться про те, щоб люди, які прожили в Німеччині три місяці або три роки, вступали в бундесвер».

Про вибори президента у США

«Я вважаю, що нам, європейцям, добре було б зробити те, що ми мали зробити багато років тому, десять чи двадцять років тому. Більше інвестувати у нашу власну безпеку у Європі. Якщо ми зараз дивимося на американські вибори як кролик на удава, це нам нічим не допоможе! Ми маємо зробити свою домашню роботу».

Джерело: BILD

Опубліковано у Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.