Хроніки Широкої війни

261 тисяча росіян втекли від мобілізації\могілізації – і чомусь тікають не у «визволену» Абхазію, а в Грузію, тікають у Казахстан, але навіть тиха Монголія закриває їм до себе дорогу – оголосила, що прийматиме лише своїх: бурятів, алтайців, тувинців – тобто тих, що й складали отой вигаданий радянськими істориками термін «монголо- татарів». Пробують тікати і в Європу – дехто з багатших проробив фінт з Криму через Краснодарський край і до Латвії…

Росія – це перша країна в світі, яка напала на іншу країну, а її мешканці тікають з країни – агресора.
А скільки цікавенних історій про переховування чоловіків – росіян по дачах, дєрєвнях забутих, всяких лісових заїмках! Ну, приблизно як у Валєнтіна Распутіна в повісті про дезертира часів другої світової… («Живи и помни»)

Проте, дивуючись тупості російського зомбі-населення (якби ті 261 тисяча вийшли на протести – їх цар дав би задню! але бояться!), починаємо придивлятися і до протестів. Так, вони ще кволі – з хороводами, як у Якутську. Але, по-перше, може то елемент їх національної культури, а по-друге, я чомусь думаю, що першою вийде з РФ саме Якутія – Саха.

Звісно, і протести ті – так собі: «Путіна – в окопи!», ага, якраз.

Проте у Дагестані вийшли з лозунгами «Нет войне!». І на камеру кричать жінки (жінки, панове! ось вам гендер у розвитку!, а не оте ваше українське грантоїдство), що не Україна напала на Росію, а таки Росія на Україну.

Протест на Кавказі почався із села Ендирей, де мобілізували одночасно 110 чоловіків. Тепер же селяни перекривали федеральну трасу і в Махачкалі відбулися сутички з поліцією. Стріляли в повітря. Поки що в повітря. Бо протестуючі, на відміну від зашуганих і зажирілих москвичів і пітерців, публічно об’явили полювання на тих, хто проводить мобілізацію.

В Усть – Ілімську (це Іркутська область) мобілізований висрілив у воєнкома і поранив його. Хай живе російський бунт!

Російська так звана федерація починає потріскувати. І все завдяки Збройним Силам України. Пора складати плани створення зони безпеки у складі Брянської, Курської, Воронезької, Ростовської областей та Кубані під контролем ЗСУ!

Василь ЧЕПУРНИЙ

Опубліковано у Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.