Хризантемовою акцією вшанували пам’ять Богдана Гаврилишина

2021 року здійснилася мрія Богдана Дмитровича та Фонду родини Богдана Гаврилишина – Україна вперше 19 жовтня відзначила День відповідальності людини. І Україна – перша країна у світі, яка на державному рівні затвердила День відповідальності людини.

18 жовтня, напередодні 95-річчя з Дня народження Богдана Дмитровича та Дня відповідальності людини, Фонд родини Богдана Гаврилишина спільно з численними друзями, колегами та партнерами, серед яких і наше молодіжне відділення Чернігівського земляцтва, провели Хризантемову акцію.

Вкотре щороку ми збираємося в парку Шевченка у Києві, щоб біля пам’ятного каменя висадити хризантеми. І завжди це дуже теплі, щирі, душевні зустрічі родини, друзів, команди та випускників програм фонду, людей, що сповідують спільні цінності.

Цьогоріч ми майже змагалися, кому дістанеться одна з лопат, щоб викопати ямку та посадити квіти. А ще ми багато спілкувалися, раділи щастю бути поруч, ділилися усмішками, новинами, мріями. А найбільше – насолоджувалися кожною миттю затишної атмосфери цієї символічної події та золотими барвами осені.

«Все, що я зробив у житті, я починав із мрії», – часто говорив Богдан Гаврилишин. І мрія ця була потужна, європейська Україна, де живуть щасливі люди, а молодь є рушієм цих позитивних змін.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.