Книги – музею

6 липня надсучасний Музей становлення української нації поповнився примірниками книги  «Літопис доль та днів минулих», присвяченої воїнам – уродженцям Чернігівського району, які відзначені бойовими нагородами, здобутими на фронтах Другої світової війни.

А презентували їх голова ГС «Національна рада жінок України» Людмила Порохняк-Гановська та голова молодіжного відділення ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» Валерій Демченко за дорученням одного з укладачів – Андрія Курданова

На презентації Валерій Демченко зазначив, що видання побачило світ завдяки Товариству «Чернігівського земляцтва», до якого й долучилася Національна рада жінок України. У книзі описані не лише історичні події, а й життя уродженців Чернігівського району, які були нагороджені бойовими нагородами. «Була проведена кропітка робота. Дехто уперше з книги дізнався, що їхні родичі були нагороджені орденами і медалями», – резюмував Валерій Андрійович.

Наталія Пономаренко – директорка музею ознайомила гостей з експозиціями, зроблені на основі історичних досліджень. 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до сучасних видатних постатей нашої країни. Всі історичні сюжети в музеї відтворені за описами істориків і підтверджені науковими організаціями.

 

За матеріалами ГС «Національна рада жінок України»

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.