Коли європейці будуть єдині / Kiedy Europejczycy będą zjednoczeni

Польща та Румунія солідарно співпрацюють у всіх ключових питаннях, що стосуються наших країн, Європи та ситуації в Україні. Протягом багатьох років, незважаючи на зміну урядів, ми були дуже лояльні один до одного. Ми також підтвердили це сьогодні під час переговорів із прем’єр-міністром Марселем Чолаку та президентом Клаусом Йоханнісом.

Поїздка до Бухареста також була можливістю взяти участь у конгресі Європейської народної партії, де я доводив нашим партнерам, що європейці будуть єдині лише тоді, коли вони чітко побачать, що Союз є справді «Нашою Європою, безпечним і добрим домом для людей», як говорить наш маніфест. Продовольча, енергетична та військова безпека є нашими пріоритетами. Ми не можемо жити ілюзіями. Ніхто не замінить нас у боротьбі за нашу безпеку та наше майбутнє.

————-
Polska i Rumunia współpracują solidarnie we wszystkich kluczowych sprawach dotyczący naszych krajów, Europy czy sytuacji na Ukrainie. Przez wiele lat, pomimo zmieniających się rządów, byliśmy wobec siebie bardzo lojalni. Potwierdziliśmy to także dzisiaj podczas rozmów z Premierem Marcelem Ciolacu i Prezydentem Klausem Iohannisem.

Podróż do Bukaresztu była także okazją do udziału w kongresie Europejskiej Partii Ludowej, gdzie przekonywałem naszych partnerów, że Europejczycy będą zjednoczeni tylko wtedy, gdy jasno zobaczą, że Unia jest naprawdę “Naszą Europą, bezpiecznym i dobrym domem dla ludzi”, jak mówi nasz manifest. Bezpieczeństwo żywnościowe, energetyczne i militarne to nasze priorytety. Nie możemy żyć złudzeniami. Nikt nie zastąpi nas w walce o nasze bezpieczeństwo i naszą przyszłość.Дональд ТУСК / Donald TUSK

Опубліковано у Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.