Концерт-бесіда «Народжені у січні …»

У неділю,12 лютого, у приміщенні музею Шолом-Алейхема відбувся сольний концерт-бесіда нашого земляка, оперного співака Віктора Омельченка. На його запрошення захід відвідали й представники молодіжного відділення Чернігівського земляцтва.

Концерт був присвячений відомим оперним співакам, які «Народжені у січні…». Особливу увагу було приділено 90-річчю від дня народження видатного оперного співака та громадського діяча, народного артиста України, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка, лауреата Державної премії Грузії імені Захарія Паліашвілі, професора Національної музичної академії України Анатолія Юрійовича Мокренка, 125-річчю від дня народження видатної оперної співачки, корифея оперної сцени, народної артистки України, викладача Національної музичної академії України Віри Микитівни Гужової та заслуженому артисту України, лауреату премії імені Михайла Коцюбинського, нашому земляку, співаку Петру Омельченку.

Українські пісні, які доповнювались виступами італійською та латиною, під приємний акомпанемент фортепіано створювало неповторну, теплу, дружню атмосферу та щораз сповнювало гордістю за нашу країну, за нашу малу Батьківщину, яка подарувала та продовжує дарувати славетних синів і доньок України.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.