Коропчани продовжують добрі традиції

Сьогодні, 11 листопада, відбулися збори Коропського відділення земляцтва за участю голови Коропської районної державної адміністрації Володимира Миколайовича Куніцина.

6BEFFC98

Повертаючись до доброї традиції, збиралися в зручний час у заслуженого будівельника України Володимира Олексійовича Жижкуна. Доки чекали, що всі зберуться, спілкувалися та зробили фото на пам’ять з Володимиром Куніциним.

C04E76B4

A9347075         EFBD2BA9

Збори відкрив голова відділення Володимир Іванович Буглак. Присутні одноголосно погодилися із запропонованим порядком денним.

3BDD290D

Володимир Іванович проінформував про те, що було зроблено в 2015 році та окреслив плани відділення на рік 2016-й. З питання щодо підготовки до відзначення 20-ї річниці земляцтва та 15-ї річниці створення відділення, слово було надано почесному голові, заслуженому юристу України Анатолію Миколайовичу Карацюбі.

DF61AB6C

Зі словами подяки за турботу про рідний край і побажаннями подальших успіхів у співпраці до київських земляків звернувся Володимир Куніцин.

8B800D84

Володимир Миколайович, крім всього, зазначив, що у районі не очікують якихось вкладень від багатих земляків зі столиці. Там, на малій батьківщині, чекають саме на те, чим впродовж 15-ти років займалося відділення. Адже мешканці Коропщини, перш за все, хочуть більше знати про своїх земляків і їх добрі справи, щоб було з кого брати приклад.

У обговоренні питань порядку денного взяли участь всі присутні на зборах. Зокрема, було висловлено ряд слушних пропозицій щодо покращання організації проведення загальних зборів земляцтва.

275D96A5

C55941CB

F614F203

Мені було приємно висловити щиру подяку коропчанам за їх плідну співпрацю з відділеннями земляцтва впродовж 15-ти років існування, за чітку громадянську позицію у складні для держави часи.

Виконуючи доручення Станіслава Григоровича Віхрова, голова ветеранського відділення земляцтва, воїн-інтернаціоналіст Сергій Миколайович Кудін вручив відзнаки Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів): Почесну грамоту Сергію Ковтуну та Подяку Володимиру Жижкуну.

17678FCA

Олексій ОРЄХОВИЧ, заступник голови Ради земляцтва

Фото автора

Опубліковано у Збори відділень | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.