Круте представлення «Ста днів Широкої війни»

Це сьогодні, 10 вересня. Круте, бо в час представлення моєї книги від слухачки ми дізналися про звільнення Ізюма!

Круте представлення книги, бо на садибі Сосницького літературно-меморіального музею Олександра Довженка! Де пахне яблуками з його саду і гріє око та душу старосвітська хата. А в ній, до речі, працівники музею складають банки з варенням, яке налаштоване для мужніх українських воїнів!

Круте представлення, бо попри все дотримався традиції: всі свої книги представляти у Довженка. Так було з «Акурайку», так було і з «В осім барку». Не вийшло представити «Цеглинку для рідного храму. Історія відродження Чернігівської єпархії 1989 – 2002 р.р.»  (там  співавтор) – бо був локдаун і була моя операція. А цю новеньку – «Сто днів Широкої війни» зміг представити. Тому дякую щиро директорці музею Любові Наконечній, ведучій представлення Ользі Ярмуш, всім працівникам цього осередку культури за гостинність і особливо … за яблука – їх мені наклали цілу торбу!

Круте представлення, бо був радий бачити двох Олександрів – Лисича, вчителя всеукраїнського рівня і слави, бо, виявляється, ми з ним разом бозна-коли – аж у 1991 році разом були в поході «Козацькими шляхами». І Олександра Панасовича Карету, відомого лікаря, багатолітнього керівника обласної дитячої лікарні, котрий після відставки в основному живе в  Сосниці, у дідовій хаті.

Круте представлення, бо  міг сказати: «Олександре Петровичу, дякую! Україна знову в огні, але ми перемагаємо!»

Що не кажіть, круте представлення!

Василь ЧЕПУРНИЙ

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.