Лауреати премії імені Михайла Коцюбинського 2021-го року

Комісія з присудження обласної літературно–мистецької премії імені Михайла Коцюбинського визначила імена лауреатів 2021–го року.

Головна творча відзнака області вручається переможцям у шести номінаціях – «Поезія», «Проза», «Народознавство», «Декоративне та образотворче мистецтво», «Театральне мистецтво» та «Музичне мистецтво». Але цьогоріч за відсутності претендентів у двох номінаціях переможців визначили лише у чотирьох.

Комісія таємним голосування визначили лауреатів. Ось вони, за номінаціями.

«Поезія» – Ольга Пилипчук, член Національної спілки журналістів України. Висунута відділом культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради за книги «Борзнянським шляхом», «Ангели в бронежилетах», «Іду в Мотронівку», «Куліш в Мотронівці», «Роздуми Ганни Барвінок».

«Проза» – Віталій Корж, письменник, журналіст, громадський діяч, член Чернігівського земляцтва Києва, уродженець села Дроздівка Куликівського району Чернігівщини. Висунутий ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» за книгу «Еківоки».

«Народознавство» – Ірина Ральченко, член Національної спілки краєзнавців. Висунута обласною організацією цієї спілки за книгу «Олександр Савченко–Більський. Чернігівський слід на паризькому Монпарнасі».

«Декоративне та образотворче мистецтво» – Андрій Колошин, майстер з художньої обробки дерева. Висунутий обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України за великий внесок у відродження і розвиток чернігівського традиційного народного різьбярства.

Святкове вручення нагород відбудеться 17 вересня у музеї–заповіднику імені Михайла Коцюбинського.

Петро АНТОНЕНКО

Опубліковано у Анонси, оголошення, Видатні земляки | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.