Маленький малопомітний ювілей

1 липня 2013 року на сайті Чернігівського земляцтва з’явилася публікація «Вітаємо на новому сайті земляцтва!» автора Юрія Пероганича, адміністратора сайту.

З цієї дати розпочався відлік наповнення нового земляцького сайту під моєю прискіпливою опікою.

За 10 років на сайті розміщено 3328 записів, в тому числі розміщення яких здійснили:

Олексій Орєхович  –   3241

Юрій Пероганич     –      79

Анатолій Пінчук     –        8

До уваги відвідувачів сайту різні інформаційні сторінки.

Продовжуємо співпрацю з вітчизняними та зарубіжними мас-медіа, громадськими організаціями і їх діячами.

Олексій ОРЄХОВИЧ    

Опубліковано у ЗМІ, Присвяти | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

5 коментарів до Маленький малопомітний ювілей

 1. Людмила Макей коментує:

  Дякую вам! Щиро вітаю з ювілеєм! Бажаю натхнення і гарних справ!

 2. Володимир Лузан коментує:

  За відомим в історії висловом про те, що газета є колективним агітатором і пропагандистом, можна зробити висновок, що сучасним аналогом є електронні засоби. Особливо з урахуванням призупинення друку “Отчого порогу”. Хотів би висловити вдячність за постійну роботу нашого сайту і звернутися до тих земляків, які уміють і люблять писати на різноманітні теми нашого життя і діяльності активістів нашого Товариства, вірші, оповідання тощо. Надсилайте матеріали, а ми із задоволенням будемо їх читати!

 3. Микола Коваленко коментує:

  Вже неодноразово коментував про те, що на сайті Чернігівського земляцтва без зайвих зусиль можна знайти цікаву та змістовну інформацію. А це дуже важливо!
  Вкотре щиро вдячний Олексію Орєховичу за його послідовну політику наповнення сайту не тільки власними цікавими та змістовними публікаціями, а й іншими дуже важливими, за безкорисливу для себе, але корисну для громадянського суспільства роботу. Також вдячний всім землякам, які надають власного авторства матеріали для розміщення на сайті.
  Адже це важливо у наші дні, коли ведуться кровопролитні бої за очищення Українських земель, міст, містечок і сіл від російських окупантів.
  Вітаю з маленьким ювілеєм і з проведеною великою роботою!

 4. Микола Богдан коментує:

  Вітаю! Дякую за цікаву інформацію. Наснаги, успіхів, удачі.

 5. Олександр Пухкал коментує:

  Вітаю! Шановний пане-земляче Олексію Орєховичу. Ви особисто, і сайт Земляцтва, робите надзвичайно важливу справу для Чернігівської і Всеукраїнської громади. Відновлюючи, реконструюючи, відтворюючи та поширюючи матеріали про минуле нашого Сіверського краю, про його сьогодення і прогнозуючи його майбутнє (яке, до речі, “виростає” з минулого, проходячи буремне сьогодення), Ви наповнюєте правдивим змістом скарбницю Національної пам’яті України. Як Член Правління Міжнародного Фонду Національної пам’яті України щиро Вам дякую і бажаю подальших творчих здобутків на цій ниві!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.