Міністр оборони України взяв участь у засідання Конгресу місцевих та регіональних влад

Вчора, 15 грудня, Міністр оборони Рустем Умєров взяв участь у засідання Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України та за участі Голови Верховної Ради, Премʼєр-міністра, Голови Офісу Президента, членів Уряду, депутатів, керівників ОВА, представників органів місцевого самоврядування.

В ході засідання Рустем Умєров окреслив ключові напрями роботи з місцевою владою. Зокрема, у фокусі – будівництво фортифікаційних споруд.

«Це про захист нашої країни», – наголосив Рустем Умєров.

«Маємо змінити підходи до підготовки військовозобов’язаних до військової служби та населення до національного спротиву. Усі наші люди мають бути навчені та підготовлені», – додав Міністр оборони.

Також, за словами Рустема Умєрова, органи місцевого самоврядування можуть відчутно посилити залучення фахівців до Сил оборони через проєкт рекрутингу: «Очікуємо від них ще більшого сприяння мобілізаційній роботі».

«Хочу додати про загрозу в інформаційному просторі: Ворог активно працює над дискредитацією України – назовні та всередині. Ворог намагається створити штучний конфлікт всередині керівництва та створити ілюзію, ніби Україну не підтримують партнери. Прошу ретельно ставитись до інформаційної гігієни», – закликав Рустем Умєров.


За повідомленням пресслужби Міністерства оборони України 

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.