Мітинги, що асоціюються

Після перегляду виступу Путіна(*) в Москві – якась стійка асоціація з мітингом на підтримку Чаушеску. Де все теж почалося зі свисту, через що було зупинено пряму трансляцію.

https://youtu.be/bmA0Y7B9WXs

Але більш цікавим для мене є те, що протягом короткого виступу він постійно покликався на релігійну мотивацію і закінчив взагалі псевдосвятим адміралом Ушаковим, якому навіть на «іконі» написали не щось релігійне, а про «славу Росії».

Ці намагання прикритися релігією цікаві не самі собою, а у контексті відповідальності РПЦ за все, що відбувається. Адже верхівка МП всю цю маячню старанно плекала в голові Путіна. І зараз, коли він тягне Росію (їм байдужа Україна, але власна держава не повинна би бути також байдужа) до катастрофи – Моспатріархія не лише не заперечує маячню в голові свого президента, але й активно підтримує її.

Отже, Московська патріархія та особисто її глава Кирил Гундяєв – співучасники злочину.

Хотів би нагадати, що святий митрополит Филип Количєв, скинений з кафедри царем Іваном Лютим за протест проти терору, був задушений Малютою Суратовим за те, що категорично відмовився благословити царя йти воювати з Новгородом.

Отже історя РПЦ знає чесних очільників, які боялися Бога і гріха, а не тирана. Але чи справді вірить в Бога нинішній глава МП – велике питання.

*Особа, що виступала, досить відрізнялася від тієї, яку останнім часом показували з нарад у бункері.

Євстратій ЗОРЯ, архієпископ Чернігівський і Ніжинський

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.