Міжнародного легіону ГУР почався з Ірпеня, — Кирило Буданов

У документальному фільмі «Легіони світла» із циклу «Воєнна розвідка України» начальник ГУР МО України Кирило Буданов розповів про роль іноземних добровольців під час війни з росією.

«Найбільша їхня роль була саме під час боїв за Київщину, коли на рахунку був кожен боєць і додаткові сили з іноземців, які ми формували з коліс, ― вони розпочали свій бойовий шлях одразу на території Ірпеня», ― розповів Кирило Буданов.

Також він назвав одну з причин, чому ідею Міжнародного легіону змогли реалізувати саме у структурі ГУР МО України ― зараз проти російських загарбників у лавах Легіону воюють добровольці з 55 країн світу.

«Чому це більш-менш ефективно запрацювало у нас? Тут серед інших аспектів є ще один, досить важливий ― це знання іноземних мов. А оскільки у нас багато співробітників із вільним володінням іноземними мовами, тож нам було легше це зробити», ― пояснив Кирило Буданов.

● Як потрапляють у Міжнародний легіон ГУР МОУ?
● Які бойові завдання виконують легіонери?
● Що лежить в основі рішень іноземців воювати за Україну?

Ексклюзивні історії воїнів-добровольців з усього світу дивіться у документальному фільмі «Легіони світла» за лінком:

«Легіони світла» — шостий документальний фільм циклу «Воєнна розвідка України» створений Артемом Шевченком за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України у співпраці із Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України 

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.