Москвичі з Україною

Вчора Регіональна громадська організація українців «Провісник» м. Москви була майже в повному складі на Марші Миру. Мабуть із заявлених 50 тисяч було в півтора- два рази більше.

1981419

Якщо одні вже почали ходу, то багато хто, ще був на перевірці біля металевих рамок. Москва просипається і прозріває. Було приємно бачити багато молоді, людей середнього та похилого віку, росіяни, білоруси, українці. Багато іноземних кореспондентів. Сльози душили, коли було чути скандування «Слава небесній сотні!», «Слава Україні!», «Руки геть від України!», «Україно, ми з тобою!», «В Киеве братья, хунта в Кремле!», «Банду геть!».

1981426

Гімн України лунав звідусіль. Можна було бачити багато української символіки- що хто міг взяти з собою – синьо-жовті стрічечки, косинки, прапори, віночки… .

1981415

Москвичі, небайдужі до долі України, підтримали цей захід, вийшли на Марш з плакатами «Украина – прости нас!» та багато ін. Атмосфера взаєморозуміння була між учасниками Маршу, тими хто вийшов виразити свій протест проти війни в Україні.

1981413

Дякуємо організаторам заходу. Слава Україні!!!

Людмила МЕЛЬНИК, родом з Борзни

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.