На Чернігівщині існує велика занепокоєність …

Як відомо, в Чернігівській області Корюківка та  Комарівка вже визнані осередками спалаху інфекції COVID-19.

В інших районах області існує занепокоєність ситуацією щодо поширення інфекції. Адже чимало вихідців з Чернігівщини повернулося з країн, де інфекція ще раніше поширилася на значну кількість населення.

Наші земляки з досвідом вже згадують як приховувалася інформація про фактичне радіоактивне забруднення після катастрофи на ЧАЕС 26 квітня 1986 року …  Але будемо сподіватися на те, що цього разу не буде не тільки приховувань, а й будуть вживатися жорсткі заходи, як те передбачене законодавством України, до тих, у кого виникне подібне бажання.

Одночасно із занепокоєністю населення, органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування області вживаються необхідні заходи щодо мінімізації поширення вірусу та лікування інфікованих.

Однак, існує й багато питань, що потребують негайного вирішення для підготовки до захисту від інфекції. Так, зокрема, заклади охорони здоров’я Сосницького району мають велику потребу в медичному обладнанні, засобах індивідуального захисту, дезинфікуючих засобах, пов’язаних із запобігання виникненню та поширенню спалахів коронавірусної хвороби COVID-2019.

А тому є велике прохання до всіх небайдужих, від кого це залежить або хто має таку можливість, відгукнутися на потребу земляків Олександра Петровича Довженка.

У свою чергу виробник жіночої білизни сосницьке підприємство ПрАТ «Еліта» на своїх потужностях, при наявності відповідних матеріалів і замовлень, міг би забезпечити виготовлення чимало необхідного для захисту від вірусів.

Але для цього, як вважають сосничани, крім бажання бенефеціарних власників Тарасовців – Миколи Павловича, Олександра Миколайовича та Юрія Миколайовича, треба ще й добра воля тих, хто відповідає за перепрофілювання роботи підприємств легкої промисловості щодо випуску необхідної продукції.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Анонси, оголошення, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.