На Чернігівщині продовжує оновлюватися парк автомобілів швидкої допомоги

1 жовтня структурним підрозділам КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради передано 20 нових автомобілів швидкої медичної допомоги.

У церемонії передачі спеціалізованого транспорту взяли участь голова обласної ради Олена Дмитренко, голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк та очільник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

Чергова партія сучасних карет швидкої допомоги сьогодні вирушить до районів області.

Зі слів директора КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Ігоря Даниленка, автомобілі придбано за кошти, які надійшли від Національної служби здоров’я України.

Зазначалося, що карети швидкої допомоги – це сучасні реанімобілі, у яких є все необхідне для надання допомоги під час транспортування хворих навіть у важкому стані. Нові швидкі обладнані системою подачі кисню, апаратами штучної вентиляції легень, дефібриляторами, електрокардіографами, автономним обігрівом та сучасною апаратурою відповідно до європейських стандартів.

За даними Центру, у 2021 році обласний автопарк оновлено на 70 автомобілів ШМД, 56 з яких закуплено за кошти НСЗУ та 14 – за рахунок централізованої закупівлі МОЗ України. На сьогоднішній день для повного забезпечення всіх 50 структурних підрозділів Центру необхідно придбати ще 45 таких спеціалізованих санітарних автомобілів.

У ході зустрічі керівники ознайомилися із роботою консультативно-телеметричного центру, який забезпечує роботу по наданню консультативної допомоги бригадам екстреної медичної допомоги області, поспостерігали за роботою центральної оперативної диспетчерської, яка приймає виклики-103 зі всієї області. Працівники закладу розповіли очільникам області про роботу навчально-тренувального центру, який проводить навчання основам надання медичної та домедичної допомоги.

Наостанок керівники обговорили з директором Центру питання роботи станції, забезпечення закладу необхідною технікою, обладнанням та інші актуальні проблеми, які постають у процесі діяльності та потребують вирішення.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.