На Дні Сосниці

Цьогорічним урочистостям з нагоди Дня Сосниці передувала тижнева дощова погода, але весь цей вересневий день виявився без опадів і цілком відповідав бажанням чисельних гостей, серед яких також були представники столичного Чернігівського земляцтва. Святкові заходи розпочалися театралізованим дійством, під час якого в колонах пройшли представники територіальних громад, установ, закладів, трудових колективів району.

IMG_2162

IMG_2256

IMG_2276

IMG_2280

IMG_2281

IMG_2286

IMG_2290

IMG_2292

IMG_2302

IMG_2304

IMG_2311

IMG_2312,

IMG_2314

IMG_2315

IMG_2318

IMG_2319
Після проходження колон учасників свята привітали голова райдержадміністрації Василь Колос, народний депутат України, почесний громадянин Сосниччини Олег Ляшко, народний депутат України Сергій Аверченко, депутат Чернігівської облради, заслужений лікар України, почесний громадянин Сосниччини Олександр Карета.
Від імені народного депутата України Ігоря Рибакова сосничан привітали його помічники – консультанти – Анатолій Ладний і Ніна Грицай.
Голова райдержадміністрації Василь Колос і голова районної ради Олег Тримана вручили сосничанам – передовикам нагороди облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради.
З Днем Сосниці, 70-ми роковинами з дня визволення району від німецько-фашистських окупантів і 119-річницею від дня народження Олександра Довженка сосничан і гостей свята привітав заступник голови Ради земляцтва, голова Сосницького відділення Олексій Орєхович. Він також вручив Почесні грамоти Товариства «Чернігівське земляцтво» в м. Києві голові районної ради Олегу Трамані та селищному голові Віктору Гординському, якими вони нагороджені за плідну співпрацю з земляцтвом і активну участь у сприянні збереження та відродження Сіверського краю.
Під час свята працювали виставки підготовлені організаціями та народними умільцями Сосниччини. Територіальними громадами, закладами, установами та організаціями району були виставилені курені, до яких охоче заходили всі бажаючі і частувалися стравами домашнього приготування.
Чисельні глядачі з великим задоволенням переглянули концертну программу, яка була запропонована колективами художньої самодіяльності. На центральній площі райцентру були організовані спортивні змагання, конкурси, розіграш святкової лотереї.
Протягом усього святкування діяв ярмарок та різноманітні атракціони для дітей. Свято завершилось пізно ввечері концертною програмою, демонстрацією відеофільму та феєрверком.
А доки вирувало свято, гості з області та столиці мали можливість не тільки поспілкуватися з керівниками та активом району, а й намітити плани підготовки до наступного Дня Сосниці, яке буде святкуватися в рік 120-літнього ювілею Олександра Довженка.
Галина ОРЄХОВИЧ
Фото автора

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.