На презентації книжки Дмитра Хоми

30 березня у Будинку кіно відбулася презентація книжки «Дорогами життя» заслуженого артиста України, співака, композитора та поета Дмитра Хоми.

За кілька днів до цього, звертаючись до шанувальників його таланту, ця Людина – патріот, народжена на Буковині, написала у соціальних мережах: «Запрошую Вас, дорогі друзі, на презентацію моєї книги «Дорогами життя». Знаю, що важко, розумію, що не до творчості… Але, завдяки ЗСУ, нашим захисникам, матимемо змогу поспілкуватися про те, що найбільше турбує зараз усіх українців, про нашу мрію і жагу до Перемоги, про кохання і красу рідного краю та інші теми».

І ми прийшли! І ми серцем відчули наскільки болить Дмитрові Хомі те, що відбувається в Україні нині. Свої думки він «перелив» у чудові вірші. А потім, за участі провідних композиторів та аранжувальників, перетворив віршовані рядки на чудові пісні, від яких – сльози на очах.

На презентації книги «Дорогами життя» ми почули вірші і пісні, які увійшли до збірки. Їх виконували народна артистка України Надія Шестак, народний артист України Анатолій Демчук, заслужена артистка України Ніна Мирвода, а також солісти Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України… Кілька пісень виконав безпосередньо заслужений артист України Дмитро Хома… Свої вірші прочитав відомий український поет-пісняр, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України Вадим Крищенко. Чотири вірші Дмитра Хоми прочитав народний артист України Володимир Талашко, який буквально кілька днів тому знайомив із творчістю свого друга воїнів ЗСУ на передовій…

Всі артисти, які брали участь у презентації книжки «Дорогами життя», не лише словом чи піснями, а конкретними справами підтримують і допомагають нашим воїнам наблизити Перемогу. Всі вони і душею, і серцем уболівають за долю України. Так само як і керівники Національної спілки кінематографістів України та очільники Земляцтва буковинців в Києві «Буковина», які допомогли Дмитрові Хомі організувати та провести цю дивовижну за енергією позитиву презентацію.

Особлива подяка – її особисто виголосив щасливий автор зі сцени – генеральному директорові Інвестиційно – будівельної компанії ІБК Ігорю Яків’юку, який допоміг Дмитрові Хомі видати книгу прекрасної поезії «Дорогами життя»…

Цього вечора провів бліцпереговори із кількома артистами щодо організації їхніх творчих вечорів у Музеі Марії Заньковецької (філія Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, директорка – Ірина Дробот). Всі, з ким говорив, дали попередню згоду. Коли саме відбудуться їхні творчі звіти у Музеї Марії Заньковецької – повідомлю обов’язково! Знаю достеменно: кожен з артистів співатиме пісні на вірші Дмитра Хоми. Це – дивовижної сили поезія, яка спонукає нас вистояти у боротьбі з рашистами та вибороти Перемогу у цій страшній війні!

PS : Сьогодні – 767 день повномасштабного вторгнення російських військ на нашу рідну землю. Віримо у велику Перемогу над ворогами… І кожного дня своїми добрими справами наближаємо її щасливу мить! Борімося – поборемо! Нам Бог помагає…

Сергій КОМІСАРЕНКО

Опубліковано у В громадських організаціях, Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.