На святкуванні ювілею музею

У Житомирі 1 серпня відбувся захід з нагоди 50-річного ювілею Музею космонавтики імені Сергія Корольова, в якому взяли участь голова ГС «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», голова  Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» Віктор Ткаченко, голова ГО «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина» Валерій Цибух, а також активіст Менського відділення Чернігівського земляцтва, автор експозицій музею, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, народний художник України Анатолій Гайдамака.

Експозицію, присвячену 50-річчю відкриття музею, облаштували в приміщеннях Музею космонавтики та Меморіального музею Сергія Корольова.. Збереглися в музеї вітальні телеграми, отримані на честь відкриття музею, фото космонавтів, зокрема, першого українського космонавта – буковинця Леоніда Каденюка, який його відвідував.

 

Довідково. За 50 років роботи у Музеї космонавтики імені Сергія Корольова побувало понад три мільйони відвідувачів із різних країн світу, колекція сягнула до 25 тисяч музейних предметів, більшість з яких належить до державної частини Музейного фонду України. Впроваджуючи принципи інтерактивності музейного простору, «відкритої науки», міжнародного кроскультурного співробітництва, музей став потужним науково-дослідним і культурно-освітнім центром і перетворився на один з унікальних музейних закладів України.

Олександр ШАПКА

Опубліковано у В громадських організаціях, Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.