Над створенням системи реінтеграції ветеранів робота ведеться вже зараз

Близько 100 тисяч киян сьогодні захищає Україну зі зброєю в руках. Усі ми розуміємо, що після перемоги ці люди потребуватимуть реінтеграції до мирного життя. І за кожним з учасників цєї війни є родина, діти, батьки, яким також буде потрібна соціальна підтримка. І створювати систему реінтеграції ветеранів потрібно вже зараз.

У Міністерстві у справах ветеранів над цим питанням зараз працює окрема робоча група. Місто Київ йде паралельно з державною політикою і сьогодні ми обговорили проект Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій. Вона охоплює широкий спектр напрямів, як то медицина, освіта, спорт, соціальна підтримка і реабілітація, психологічна та матеріальна допомога.

Ця Концепція розроблялася нашим Київським центром допомоги учасникам Антитерористичної операції, тобто людьми, які знають проблеми із середини. Вона враховує вже діючі додаткові соціальні пільги та гарантії від міста І пропонує нові механізми підтримки та реінтеграції ветеранів і членів їх родин, членів родин загиблих.

На сьогодні, усі профільні структури ознайомлені з проектом Концепції і протягом двох тижнів повинні будуть надати свої пропозиції. Після цього, вона буде винесена на голосування до Київради та стане основою нової цільової програми.

Марина ХОНДА

Опубліковано у Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.