Надія для «Надії»

Сьогодні ми хочемо нагадати, наскільки важливо робити добро та дарувати надію тим, хто цього потребує. Яка б погода не була за вікном, ми завжди можемо поділитися теплом з іншими. Яка б не була ситуація в країні, ми завжди можемо знайти можливість допомогти знедоленим, хворим, сиротам. Ми можемо знайти нагоду зробити добру справу за будь-яких умов.

Вже майже 20 років поспіль до дня Святого Угодника та Чудотворця Миколая, за традицією, для вихованців Прилуцького обласного будинку дитини «Надія», який очолює чарівна жінка Надія Іванівна Ющенко, члени Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва організовують збір коштів для закупівлі продуктів і необхідних речей, влаштовують екскурсії та святкові зустрічі з малюками.

Погодьтеся, що іноді життя вносить свої корективи. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, котра суттєво вплинула на основні процеси функціонування сучасного суспільства, цього року не було можливості на свята завітати до дитячого будинку «Надія».  Але, подарунки від Святого Миколая для дітлахів ніхто не відміняв. І до збору коштів для закупівлі подарунків від Святого Миколая активно долучилися активісти відділення.

16 грудня на зібрані благодійні кошти для діточок було закуплено мандарини (20 кг), яблука (20 кг), хурму (10 кг).

Євгенія Анатоліївна Макаренко, постійний і одна з найдієвіших членів відділення, організувала благодійну допомогу для вихованців закладу серед студентів, викладачів та випускників Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вже понад 10 років студенти Інституту здійснюють постійні щорічні поїздки до Прилуцького обласного будинку дитини «Надія». Важливість таких поїздок важко переоцінити. Спільними зусиллями студентам і випускникам завжди вдавалося збирати кошти, щоб виплатити рахунки дитячого будинку, закупити іграшки, ковдри, канцелярію та одяг для діток. Звичайно, кожні відвідини не обходилися без солодощів і веселих вистав від маленьких вихованців.

Цього року за ініціативи благодійної організації Інституту було проведено благодійний книжковий ярмарок, а всі зібрані кошти пішли на потреби дитячого будинку «Надія» у місті Прилуки.

На зібрані кошти закупили: зимові куртки (20 шт.), демісезонні куртки (20 шт.), ковдри (20 шт.), зимові чоботи (8 пар), кросівки (10 пар), босоніжки (20 пар), тапочки (25 пар), пінетки (15 пар), зимові шапки (20 шт.), демісезонні шапки (20 шт.), светри (20 шт.), колготи (20 шт.), піжами (20 шт.), футболки (20 шт.), майки (20 шт.), труси (60 шт.), нагрудники (200 шт.), пелюшки (50 шт.).

Функції організатора ярмарку та закупівель необхідних речей для діточок виконувала Сербіна Наталя Федорівна – голова профбюро профспілкової організації Інституту.

Усі закуплені речі було відправлено до дитячого будинку «Новою Поштою».

18 грудня для дитячого будинку студентами міжнародниками закупили та відправили фрукти та солодощі.

У будинку дитини «Надія» виховуються багато діток-інвалідів, які потребують постійного лікування та реабілітації. Тому свій вклад у справу благодійності кожного року роблять співробітники Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені Платона Шупика під керівництвом активного члена відділення Олега Григоровича Шекери. Цього року лікарі зібрали кошти, що було перераховано на офіційний благодійний банківський рахунок Прилуцького обласного будинку дитини «Надія».

Реквізити цього рахунку знаходяться на офіційному сайті будинку дитини «Надія», на який кожний охочий може перерахувати кошти та допомогти діточкам.

Ірина АЛЄКСЄЄНКО

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.