Нарада у Семенівці

10 червня на базі Семенівської територіальної громади відбулася нарада з керівниками територіальних громад Новород-Сіверського району – Новгород-Сіверської міської, Понорницької та Коропської селищних рад.

Участь у нараді взяли керівники Новгород-Сіверської районної ради: голова Роман Падалко та його заступник Володимир Бондаренко.

Головував на засіданні голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тарас Молочко.

Чому саме у Семенівці? Семенівська громада одна з найперших, що об’єдналася в межах району. Як зараз живе громада, з якими викликами зіткнулася на початку процесу об’єднання, які проєкти впроваджує сьогодні? – про все це розповів присутнім Семенівський міський голова Сергій Деденко.

Учасникам наради були представлені конкретні приклади ефективної діяльності місцевої влади: переведена на альтернативне паливо модернізована котельня, відремонтована за кошти ДФРР (6,5 млн. грн) і обладнана сучасним приладдям спортивна зала, потужна матеріально-технічна база комунального підприємства «Семенівське».

У ході наради керівники Новгород-Сіверської, Коропської та Понорницької громад обговорили і свої питання, що виникли в результаті процесу об’єднання.

За матеріалами Семенівської міської ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.