Народилася пісня

Літо. Відпустки. Суботнє надвечір’я. У Броварському парку відпочинку «Перемога» на відкритому концертному майданчику творчий вечір композитора В’ячеслава Полякова. 

Під звуки вальсів, танго поважно кружляють пари замріяних містян, а коли автор пропонує свої більш ритмічні, жваві твори – глядачі оживають, майданчик вирує, виграє різнокольоровими барвами літніх суконь жінок і чоловічих сорочок.

Вже кілька років поспіль відділ культури Броварської міськради по суботах організовує такі творчі вечори для всіх бажаючих бровар чан: тут можна побачити і людей поважного віку, і молодих мам з немовлятами, і школяриків.

Наша землячка, заступник голови Варвинського відділення Чернігівського земляцтва, поетеса Надія Кольцова вже понад сорок п’ять років живе та працює на Броварщині. В її творчому доробку вісім поетичних збірок, чимало публіцистики, нарисів і більше чотирьох десятків пісень, авторами музики до яких стали як відомі українські композитори, як заслужені працівники культури Володимир Ілемський та Анатолій Безугленко, так і самодіяльні митці – Володимир Марченко, Микола Грінченко, Панаїт Вакаренко, Оксана Корнійко.

А цього вечора броварський композитор В’ячеслав Поляков запропонував глядачам прем’єру своєї пісні «Яблунева гілка» на слова Надії Кольцової, яку він виконав в дуеті з Галиною Коваленко під гучні оплески присутніх, а потім запросив на сцену поетесу. Надія Кольцова подякувала композиторові за прекрасну мелодію та творчу співпрацю, за майстерне виконання композиції і прочитала гостям свята кілька своїх ліричних поезій.

А ще Надія Тимофіївна побажала всім присутнім доброго здоров’я,оптимізму,радості, гордості за рідне місто, за наш край, щасливого подружнього життя, такого, як у цій пісні на її слова:

…Ти помовчи,не треба пишних слів,

Щоби промінчик в серці не згорів,

Який палає, щастям живить нас.

Мелодія душі – прекрасний час.

Навіки два життя переплелись,

І хочу я, щоб знову, як колись,

За руки взявшись, ми з тобою йшли

В наш сад, туди, де яблуні цвіли.

Віра КРАВЕЦЬ

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.