Наш депутат – земляк виступив у ПАРЄ

Народний депутат України, що народився 3 грудня 1972 року в Чернігові, Олег Ляшко 25 січня виступив на засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи. У своєму емоційному виступі він звернувся до європейських політиків із закликом не зраджувати базовим принципам і закликав ПАРЄ об’єднатися проти тиранії Путіна

Його емоційний виступ викликав підтримку в чисельних відгуках українців у соцмережах. Багато хто з них також ділиться спогадами про надання Олегом Ляшком конкретної допомоги простим громадянам.

Наприклад, Микола Палівода з Херсонщини повідомляє: «Олег Ляшко допоміг сім’ї з смт Іванівка Херсонської області – оплатив проведення складної операції на серці дитини, яку роблять тільки в Німеччині та не пропіарив це на телебаченні … Можу сказати – це вчинок милосердя. Богу подяка за таких чиновників …».

Відомо багато добрих справ Олега Валерійовича. Цікаво, які ще «вчинки милосердя» Олега Ляшка не отримали широкого розголосу, особливо вчинені на Чернігівщині?

Про це можуть поділитися в своїх коментарях відвідувачі нашого сайту.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Видатні земляки, Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Наш депутат – земляк виступив у ПАРЄ

  1. Дмитро Іващик коментує:

    Виступ Олега Ляшка на засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи ще раз переконує, якби всі народні депутати України так емоційно відстоювали інтереси нашої держави в міжнародних інституціях, то і спостерігачі вже давно були б на кордоні України та Росії, і кордони були б вже перекриті для російського озброєння, і війна вже б закінчилась, і Путіну давно б втерли носа з його амбіціями стерти Україну з карти незалежних держав. А так маємо те, що маємо. Тепер щодо піару. Якщо людина працює, то це не означає, що про це не повинні знати люди. Нічого поганого немає в тому, щоб розказати про те, що зробив. Так, наприклад, мало хто знає, що завдяки Олегу Ляшку п’ять сімей переселенців із не підконтрольних Україні районів Донецької та Луганської областей оселились в мальовничому селі Змітнів на Чернігівщині, що його однопартійці надали їм допомогу у вирішенні буденних побутових проблем. За сприяння депутата обласної ради – ляшківця Дмитра Блауша виготовлений проект по реконструкції свердловини водопостачання села. Адже жителі сіл на сьогодні споживають, так би мовити не зовсім якісну воду. А жителі вулиці Маленької та всього села Змітнів вже готують подарунки народному депутату за завершення реконструкції асфальтового покриття вулиці, сприяти у вирішенні якої пообіцяв депутат, і вірять, що слова свого він дотримається. А тим, хто переживає за піар, то скажу відверто: працюйте і люди самі вас пропіарять, в доброму розумінні цього слова. Тож сил і натхнення всім у добрих ділах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.