Наш земляк відправився в зону АТО

Цьогоріч, 14 листопада, виповнилось 25 років з того дня, як столичний навчальний заклад № 283 гостинно відкрив двері у світ знань учням житлового масиву Троєщина. За 25 років педагогічний колектив школи робив все для того, щоб стати гімназією, а згодом – одним із лідерів освіти Деснянського району міста Києва. У стінах гімназії активно діє Всеукраїнська громадська козацька дитяча організація «Дніпровська Січ», яка за свою патріотичну роботу нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Останнім часом до козацької гімназії почастішали візити військовиків. Наприкінці листопада місяця там під девізом «Служити Вітчизні!» пройшла зустріч офіцерів Північного територіального управління Національної гвардії України з випускниками гімназії № 283. Перед старшокласниками виступили командир окремого батальйону, майор Олександр Микитюк та його бойові побратими. Герої – захисники познайомили учнів з військовим спорядженням та його призначенням, відповіли на запитання гімназистів.

2187581

2187584

2187571

2187583

А з нагоди Дня збройних сил України члени ветеранського об’єднання земляцтва Володимир Литвиненко, Станіслав Фокін, Сергій Кудін разом з бойовими побратимами провели зустріч з гімназистами, які організували для гостей театралізований концерт і привітали присутніх. Гості не залишились в боргу, гімназисти довго аплодували виступу барда Стаса Фокіна. Для шкільного музею були передані бойові артефакти та фото із зони АТО, які надав Володимир Литвиненко, що на сьогодні є бійцем батальйону «Айдар» і несе службу поблизу м. Щастя, а також подарунки від Чернігівського земляцтва.

2187574

Цього ж дня Володимир Литвиненко відбув у зону проведення АТО.

Сергій КУДІН, голова ветеранського об’єднання земляцтва

Опубліковано у У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Наш земляк відправився в зону АТО

  1. Повертайся живим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.