Нашого земляка, захисника Володимира Прийомщикова, нагородили нагрудним знаком «Золотий хрест»

Володимир Прийомщиков, із Великого Устя, проходить службу з 8 квітня 2022 року. Із січня 2023 року – у 214-у окремому спеціальному батальйоні OPFOR.

Нещодавно Володимир отримав нагороду від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного – нагрудний знак «Золотий хрест».

З першою своєю нагородою чоловік сфотографувався вдома, коли перебував у 7-денній відпустці, з яких 2 дні зайняла дорога. Це перша його планова відпустка. Коли він проходив 30-денну реабілітацію після важкого поранення, то теж була можливість перебувати вдома.

Настрій чоловіка бойовий. «Ні кроку назад! Будемо йти до кінця, до перемоги!» – каже Володимир, який зараз перебуває на позиціях Бахмутського напрямку.

До речі, декілька років тому про Володимира був сюжет, тоді він з металобрухту зібрав трактора для власного господарства (https://www.facebook.com/watch/?v=734751317412992 )

Довідково 

Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.

OPFOR – військове формування ЗСУ при Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Яворові, яке на навчаннях виконує роль умовного супротивника або OPFOR (від англ. opposing force).

Створений у 2016 році за ініціативою військових інструкторів із США. Єдиний в Україні підрозділ із такою спеціалізацією. З початком широкомасштабного вторгнення ворога брав участь у битві за Київ, а з серпня 2022 року вів бої на Донеччині та Харківщині.

Джерело: Вісті Сосниччини

Опубліковано у Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.