Не порушили традицію

Ніяка війна не порушить нашу традицію: 9 березня бути разом з Тарасом. Тому зранку з квітами прямуємо до нього. Він надійно убезпечений від клятого ворога. Традиційно зустрівся з багатьма шанувальниками Тараса Григоровича: Михайлом Сидоржевським, головою Національної спілки письменників України; Борисом Йосиповичем Пономаренком, першим заступником голови ГО «Черкаське земляцтво «Шевченків край» у місті Києві», виконавчим директором Міжнародного благодійного фонду національноі пам’яті України; Георгієм Григоровичем Лук’янчуком, журналістом, активним громадським діячем і представниками Чернігівського – Володимиром Васинюком, Вікторією Федорченко, Житомирського, а також інших земляцтв та громадських організацій України.

Після численних виступів відомих державних і громадських діячів про значення нашого Українського Генія в українській та світовій літературі продовжується визнання його величі в країнах світу. Особливо наголошувалось на місці і ролі нашого Генія в захисті нашої Батьківщини, його ненависті до споконвічного ворога, рашистського сусіда. Потужно лунав заклик до всіх присутніх українців захищати нашу неньку Україну! З приємними враженнями від спілкування з однодумцями, відданими патріотами України завершувалась наша традиційна зустріч!

Віталій КОРЖ

Опубліковано у Вшанування пам'яті, Загальні заходи, Ювілеї | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.