Не принижуйте себе діями, за які буде соромно вашим нащадкам

Під таким заголовком на сайті «Укрінформу» в розділі «Блоги» http://blogs.ukrinform.gov.ua/blog/viktor-tkachenko/ne-prynyzhuyte-sebe-diyamy-za-yaki-bude-soromno-vashym-nashchadkam розміщений матеріал голови Ради Чернігівського земляцтва в місті Києві, голови Асоціації земляцьких організацій Віктора Ткаченка зі зверненням до Регіональної громадської організації «Рада земляцтв України в Москві, з приводу якого ми повідомляли на нашому сайті в матеріалі «№3 (159) газети «Отчий поріг» від 03.03.2015 року.

Подаючи звернення, Віктор Вікторович анонсував:

«Першопричиною появи цього звернення стала бурхлива публічна діяльність протягом ось уже року людини, народженої на моїй рідній Чернігівщині.

Звернення у лютому 2014 року до тодішнього глави нашої держави В.Януковича невеликої купки людей, які мають своє коріння в Україні, з вимогою розправи над протестуючими на Майдані, ініційоване і підписане керівником ГО «Рада земляцтв України» у Москві М.Ляхом, отримало  належну нищівну оцінку його односельців з с. Блистова Менського району Чернігівщини, а подальші виступи на тему «Кримнаш» та «Малоросіянаша» – знайшли відгук у відразливому посланні колишньому землякові, за яке одностайно проголосувала Рада Громадського об΄єднання «Чернігівське земляцтво».

Члени Асоціації земляцьких організацій областей та регіонів України, ознайомившись з вищеозначеними документами, прийняли 27 лютого цього року звернення до своїх земляків у Москві, до всіх українців Росії.»

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Не принижуйте себе діями, за які буде соромно вашим нащадкам

  1. Володимир Лузан коментує:

    Проблема в тому, що таких як Лях немало і серед нас в Україні. Ми ніколи не жили в умовах справжньої демократії, нам говорять, що ми повинні бути найбагатшими, але при цьому грабують. В цьому слабкість нашого патріотизму. Путіна в РФ розкрутили як людину, що бореться з олігархами і хоче встановити справедливість. Йому повірили і вірять все більше через пропаганду зовнішньої загрози Заходу і США в образі сучасної України. Образ ворога в Московії прищеплювався з часів Орди, і це завжди давало 100%-й результат. Лях – як результат – дешева лялька, традиційної для Московії, Російської імперії, СРСР і сучасної РФ, пропаганди. Вихідці з України, як і ми в Україні, не мають щеплення проти пропагандистського вірусу. Тому не треба сваритися з родичами і друзями, які живуть в РФ через Інтернет (окрім таких як Лях, бо це – свідомий прислужник путінського режиму). Їм потрібно терпеливо пояснювати, що всі цивілізовані люди і народи світу просто будують краще життя. І ніхто їм цього не заважає робити. Росіян грабують весь час свої, а тому майже всі громадяни живуть бідно при таких багатствах. Але щоб прикрити пограбування, відволікають зовнішньою загрозою. Та ще весь час закликають затягувати пояски. Одним словом, злодій найгучніше кричить, щоб тримали злодія. А щодо Ляха, так подібних родичів з Чернігівським корінням ви знайдете і в списках депутатів ВРУ від “Опозиційного блоку”. І в коаліції багато тих, хто за нас сорочку перед телекамерами рве, а на самому ділі голосує так, як спонсор скаже, звісно ж в “інтересах народу”. Недаремно Ісус Христос приходив на землю. Тоді люди також були по вуха в гріху, в тому числі, говорили одне, а робили інше …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.