Не словом, а ділом захищати Україну

Захищати Україну в зону АТО після короткострокової відпустки відправився наш земляк Володимир Холодний.

2095656

Ми зустрічалися з ним 30 жовтня, а 3 листопада він відбував на Схід …

Володимир Сергійович Холодний народився 29 травня 1974 року в місті Прилуки. Закінчив Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ та військ зв’язку. За фахом соціальний педагог-психолог. Служив на офіцерських посадах у Збройних силах України з 1995 по 1999 роки, а потім обрав «мирний» шлях свого трудового життя. Працював інженером в компанії «Ультракопі», спеціалістом  відділу охорони ГДІП, інженером з питань охорони праці  та керівником РСО Головного управління держенергонагляду України, директором ТОВ «Агро буд трейд»…

Одружений, з дружиною вони разом вже 24 роки. Виховують трьох синів: старшому сину Микиті 18 років, Данилі – 3 роки,  а молодшому Тихону – 1,5 рочки. Дружня українська родина: надійний чоловік та жінка – справжня господиня.

2095819

Володимир член Чернігівського земляцтва з 2003 року. Активно співпрацює з земляками, бере участь майже у всіх наших заходах. За свій особистій внесок в розвиток стосунків між Прилуцьким відділенням і малою батьківщиною в 2013 році нагороджений Почесною грамотою Прилуцької міської ради з врученням Пам’ятної відзнаки Прилуцького міського голови. Дисциплінована, грамотна, ініціативна людина. Син своєї батьківщини – Прилуцької землі, що його народила, та єдиної  неподільної держави Україна, без котрої не бачить свого життя, життя своєї родини, життя земляків, життя всіх українців. Тому й пішов боронити рідну землю.

Звичайна людина в повсякденному житті. Мужній, серйозний, надійний командир інженерно-саперної роти, в складі якої понад сотні бійців. Рота успішно здійснює розмінування об’єктів, налагоджує переправи, будує інженерно-технічні спорудження.

2095837

Нашому земляку  ми надали грошову благодійну допомогу. Зрозуміло, що його дружина Ліля сама займається малими, їх треба годувати, одягати та виховувати. Володимиру ми передали 20 пар теплих носків і чотири светри – це посилка для військових, що боронять Україну поруч з ним. Туди ми додали молитви про спасіння та дитячі малюнки.

Ми, що живемо у мирному Києві, подовжуємо збирати благодійну допомогу для тих, хто нас захищає на Сході. «Зігріємо нашу армію» – під таким гаслом ми наповнюємо величезну торбину, в ній – теплі вовняні речі – носки та светри, що вив’язують наші жінки. Сподіваємось, що наша турбота зможе зігріти українських воїнів  – їхнє тіло та їхню Душу …

Людмила ТИМОФІЄВА

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.