Ніні Саєнко – 80!

Сьогодні 80-річний ювілей святкує активістка Борзнянського відділення Чернігівського земляцтва Ніна Олександрівна Саєнко (народилася 24 січня 1944 року в місті Борзна Чернігівської області) — українська мисткиня декоративного мистецтва, мистецтвознавиця, музеєзнавиця,публіцистка, членкиня Національної спілки художників України (1989), Національної спілки майстрів народного мистецтва України (1993), Європейської текстильної асоціації/ETN (1995), Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги (2003), Кавалер Ордена княгині Ольги III (2005) і ІІ (2015) ступеня, лауреатка міжнародної Літературної премії української діаспори США (2009), заслужена діячка мистецтв України (1998), президентка Міжнародного благодійного «Фонду Олександра Саєнка» (2006).

Дорога Ніна Олександрівна!

Сердечно вітаємо з ювілеєм і зичимо доброго здоров’я, успішних днів і посмішок, бажаних подій і миттєвостей, радісних звісток і свят, невтомного добротворства в ім‘я рідної України!

Рада ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Шановна наша Пані Ніна, дорога Землячко! 

Ми, щиро вітаємо Вас з ювілеєм – 80 років, чудовою і світлою датою!

Дякуємо за мудрість, досвід і поради, якими Ви так щедро ділитеся з нами, за вагомий вклад в розвиток нашого відділення Чернігівського замляцтва.

Роки біжать, а Ви все ж такі бадьорі, молоді душею, добрі та життєрадісні. Не сумуйте, що літа минають, ще до століття – довгий вік. Щоб Ви завжди любили життя і вірили у мрію! Многая Літа!

Актив Борзнянського відділення Чернігівського земляцтва

Опубліковано у Видатні земляки, Привітання, Ювілеї | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.