Нова поетична збірка поета з Сосниці

Думаю, зі мною погодиться не один любитель читання, та і не тільки любитель, що тримати в руках нову книжку приносить не аби яку насолоду. Ще приємно, що в підготовку до друку цього видання вкладена частинка і твоєї праці. А ще коли ти добре знаєш цього автора, постійно з ним зустрічаєшся, спілкуєшся – то ще більша радість.

До таких людей відноситься Петро Федосійович Макаренко – добре відомий сосничанам своїми ліричними віршами та гуморесками. А сьогодні хочу похвастатись його новою  збіркою «Відпалала ватра», яка ще пахне друкарською фарбою та наповнена глибоким змістом.

Ця збірка нових  поетичних творів автора складається з двох розділів. У першому розділі «Зорі вказують дорогу» розміщені ліричні вірші. Другий розділ «Так і було чи могло статися» вміщує гуморески та два жартівливі оповідання.

Петро Макаренко народився 13 лютого 1950 року в селі Гаї Сосницького району. Закінчив Вільшанську десятирічну школу (1967) та Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку (1969). В рядах військово-морського флоту проходив військову строкову службу (1969–1972). Працював економістом колгоспу в селі Вільшане (1974 – 1978). Рівно 35 років очолював колектив Сосницької рятувальної станції (1978–2013). Восени 1987 року брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Петро Федосійович член літературно-мистецького об’єднання «Убідь», що діє на базі центральної районної бібліотеки. Його твори друкуються на сторінках місцевих газет «Вісті Сосниччини» та «Час».

У Сосницькій друкарні з 2003 по 2009 рік видано вісім поетичних збірочок автора, в яких надруковано біля 450-ти різних віршів. Тираж кожного видання складав 100 – 120 примірників.

Крім того, Сосницькою центральною районною бібліотекою в 2012 році тиражем 50 примірників  підготовлена та видана збірка віршів для дітей, яка має кольорове оформлення, та в 2016 році ще одна збірка поетичних творів.

У грудні 2017 року в Менському ТОВ «Домінант» тиражом 200 примірників видана збірка «Мінливі барви життя», до якої ввійшли більшість поетичних творів з попередніх видань, а також понад півсотні нових віршів автора. В липні 2019 року там же тиражом 220 примірників вийшла збірка «Все владнається…», де було вміщено 180 нових ліричних віршів і гуморесок.

В нову збірку «Відпалала ватра» вміщено 260 нових ліричних віршів і гуморесок та два оповідання, які написані автором за останній рік.

Лідія ХОЛЕЦЬКА

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.