Нова поетична збірка сосницької пасічниці

Катерина Георгіївна Кальченко добре знана не тільки на Сосниччині. Так розпорядилася доля, що вона стала пасічницею. Бджолярська справа – пріоритет її життя. Робота з бджолами, любов до Богом даної справи загартували її до життєвих випробувань, надихнули на творчість, сформували самодостатню особистість.

Катерина Кальченко належить до успішних пасічників. А ще вона самобутня поетка і прозаїк. Її вірші відомі не лише колегам-бджолярам, а широкому загалу любителів поетичного слова.

Писати почала з 2000 року. В 2005 році – переможець конкурсу серед поетів-аматорів в місті Хмільнику. В 2006 році – дипломант конкурсу «Жінка року» в номінації «Жінка творчості і краси» в смт Сосниця. З 2003 року – член літературно-мистецького об’єднання «Убідь», що діє в Сосницькій центральній бібліотеці. З 2006 року – член Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум».

Першу свою збірку «Медовий верес» видала в 2007 році в місті Києві. В 2013 році в Менському ТОВ «Домінант» вийшла друга збірка «Меду присмак полиновий». В тому ж році вийшла збірка «Медова Чернігівщина» Чернігівського обласного товариства бджолярів, де вміщені вірші про бджіл автора. Сосницькою центральною бібліотекою в 2015 році підготовлено та видано збірку «Сім кольорів над Десною».

І ось знову нова збірка автора «У затінку бджоли», яка підготовлена центральною бібліотекою, а віддрукована в ТОВ «Домінант». Цього разу Катерина Георгіївна представляє читачу оповідки, сюжети яких не вигадані. Герої – почасти сама авторка, її родичі та колеги. В оповідках ідеться про труднощі й радощі професії, про конкретні випадки, що траплялися на пасіці. А ще – про родинні стосунки, їх складність, про велике кохання жінки-матері, про курйозні речі, які трапляються в житті.

Окремим розділом виділені й нові поетичні твори автора, в яких висвітлюються болючі питання сьогодення, любов до природи, родини, стимулу її життя – бджіл. Думається, читачу запам’ятаються ці щирі розповіді пасічниці.

Невдовзі цю новинку отримають всі сільські бібліотеки району та районні книгозбірні області. Сосничанам, бажаючим ознайомитись з виданням, вже зараз працівники бібліотеки можуть доставити індивідуально.
Читайте і насолоджуйтесь!

Лідія ХОЛЕЦЬКА

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.