Нові перспективи співпраці

Нещодавно головою Козелецького відділення столичного Чернігівського земляцтва було обрано Михайла Гриценка. Землякам з Козелеччини уперше його представили на традиційному щорічному зібранні, яке відбулося 20 січня цього року в столиці України. 

Щоб намітити шляхи ефективної діяльності Товариства в районі, 1 лютого в райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Шведа з головою Ради земляцтва Віктором Ткаченком і новообраним головою відділення Михайлом Гриценком.

У ході зустрічі обговорили питання розвитку туристичної галузі Козелеччини, плани співпраці в організації та проведенні культурно-мистецьких, патріотичних, спортивних заходів, залучення відомих земляків до вирішення нагальних питань життєдіяльності рідного краю.

Віктор Вікторович передав до Козелецької районної бібліотеки книги, видані Товариством, про древню і вічно нову Чернігівщину, її історію і сучасність, культурну спадщину та людей, котрі прославляли Придеснянський край протягом віків і творять його сьогодення.

За матеріалами відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Козелецької райдержадміністрації

Фото Володимира КВІТКА

Опубліковано у У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.