Нові призначення в районах Чернігівщини

Розпорядженням Президента України №35/2019-рп від 22 березня головою Ріпкинської районної державної адміністрації призначено Геннадія Вікторовича Поляка, а №36/2019-рп від 25 березня – головою Сосницької РДА Олега Івановича Максименка.

25 березня нового керівника активу Ріпкинського району представив голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник.

Одне з першочергових завдань для нового очільника РДА від керівництва держави та області – соціальний захист і підвищення якості життя людей, які проживають на Ріпкинщині.

Геннадій Поляк народився 25 червня 1972 року на Хмельниччині. Закінчив Інститут прикордонних військ України. З 1999 по 2007 рік служив у Державній прикордонній службі України, у тому числі в Ріпкинському районі.

До призначення на посаду голови РДА Геннадій Поляк працював директором державного підприємства «Дослідне господарство «Чернігівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України.

27 березня  голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник представив активу Сосницького району новопризначеного голову РДА.

Голова ОДА поставив перед Олегом Максименком першочергові завдання – забезпечити економічне зростання в районі, соціальний захист його жителів.

Олег Максименко народився 14 березня 1972 року в місті Мена. Закінчив Харківський державний аграрний університет імені Василя Докучаєва.

Працював на керівних посадах у державних фінансових інспекціях у Менському та Сосницькому районах.

Останні роки обіймав посаду заступника генерального директора з фінансових питань товариства з обмеженою відповідальністю «Мена – Авангард».

Вітаємо Геннадія Вікторовича та Олега Івановича з призначеннями на відповідальні посади у відповідальний час! Бажаємо успіхів щодо виконання завдань поставлених головою облдержадміністрації!

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.