Новий прапор для Любецької територіальної громади

21 вересня відбулося вручення нового прапора Любеча голові Любецької територіальної громади Валерію Миколайовичу Костильову.

На синьо-зеленому полотнищі з білою дніпровською хвилею посередині розміщено символічне зображення Любецького замку, двох схрещених козачих перначів і  дата «882» – рік першої згадки Любеча у стародавніх літописах.

Прапор було виготовлено у місті Києві з подвійного атласу, вишитого та аплікованого шовком, коштом заступника голови Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва, полковника у відставці Сергія Олександровича Граба на фірмі, що виготовляє прапори для військових частин Збройних Сил України.

При врученні прапора були присутні співробітник Історико-архітектурного музейного комплексу «Древній Любеч», член Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва, почесний громадянин Любеча Анатолій Андрійович Федорченко та секретар Любецької громади Алла Іванівна Слобідська.

Прапор зберігатиметься у кабінеті голови Любецької громади разом з іншими любецькими клейнодами – булавою ХІІ сторіччя, нагрудним коларом голови громади, та буде виноситись за рішенням голови громади при урочистих подіях.

Сергій ГРАБ

Опубліковано у На Чернігівщині, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.