Остін та Пісторіус обговорили ситуацію в Україні та Індо-Тихоокеанському регіоні

Міністр оборони США високо оцінив зобов’язання щодо підтримки Києва, взяті Берліном

Розвиток подій в Україні та Індо-Тихоокеанському регіоні стали основними темами переговорів у Пентагоні міністра оборони США Ллойда Остіна та його німецького колеги Бориса Пісторіуса.

Ллойд Остін високо оцінив прихильність Німеччини до підтримки самооборони України, зазначивши, зокрема, поставлені Німеччиною системи озброєнь і фінансові зобов’язання, взяті Берліном.

«Після США Німеччина є другим найбільшим донором військової допомоги Україні, яка протистоїть агресії Путіна, – сказав Остін. – Лише 2024 року ви виділили Україні 7,7 мільярда доларів. Німеччина надала найважливіші системи ППО та артилерію. І ми продовжуватимемо наше тісне партнерство, щоб забезпечити Україні можливості, необхідні для успіху на полі бою».

Німеччина також прийняла найбільшу кількість українських біженців у Європі, сказав Остін.

«Дякую за все, що Німеччина робить для самооборони України», – додав глава Пентагону.

За словами Ллойд Остіна, коли йдеться про загальноєвропейські зобов’язання щодо забезпечення безпеки, Німеччина також робить великий внесок.

«План Німеччини щодо розміщення постійної бригади у Литві – це історичне зобов’язання, яке посилить європейську безпеку, – сказав він. – Ми високо оцінюємо досягнення Німеччиною нашого спільного зобов’язання – витратити на оборону цього року щонайменше 2% ВВП. Німеччина залишається одним із наших найсильніших і найнадійніших союзників».

Міністр також наголосив на розгортанні Німеччиною військ для підтримки безпеки та стабільності на Близькому Сході, в Африці та на Балканах.

«Стримуючи агресію Кремля або зміцнюючи стабільність в Індо-Тихоокеанському регіоні, дві наші горді демократії йдуть у ногу», – сказав Ллойд Остін.

Борис Пісторіус подякував Ллойду Остіну за американське лідерство в підтримці України і визнав, що США та Німеччина мають інтереси за межами Європи, особливо в Індо-Тихоокеанському регіоні.

«Вільний і мирний Індо-Тихоокеанський регіон важливий для всіх нас, і ми хочемо сприяти миру та стабільності в цьому регіоні», – сказав Борис Пісторіус, додавши, що він чекає на участь Німеччини в навчаннях Rim of the Pacific, які розпочалися в червні.

Маневри, також відомі під назвою Rimpac, є найбільшими військово-морськими навчаннями у світі.

«Німеччина була і залишається вірним союзником США, – сказав Пісторіус. – Ми й надалі тісно співпрацюватимемо як партнери, союзники та друзі. Це як ніколи важливо в сучасному світі, і я впевнений, що разом ми зможемо досягти багато чого».

Джерело: Російська служба «Голосу Америки»

Опубліковано у Захист і підтримка України, Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.