Отримали премію від Фонду родини Загорій

5 жовтня відбулась урочиста церемонія Global Teacher Prize Ukraine – 2019, де назвали ім’я переможця премії.

Урочиста церемонія пройшла у Всесвітній день вчителя в Національній опері України. Цьогоріч свято для вчителів проходило під гаслом «Вчителі Важливі». Найкращим вчителем стала Наталя Кідалова з міста Мелітополя Запорізької області. Вона викладає англійську мову та українську мову і літературу в Мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 23. Переможниця отримає 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від «Освіторії».

Цьогоріч до премії Global Teacher Prize Ukraine приєднався Фонд родини Загорій. Меценати вирішили підтримати проактивних учителів хімії й відзначити того, чиї ідеї та здобутки можуть створити реальні зміни в Україні.

Переможцем номінації «Премія вчителю хімії від Zagoriy Foundation» став минулорічний фіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine Олександр Віталійович Лисич. Він отримав 100 000 гривень, які зможе витратити на власний розсуд, і ще 100 000 гривень отримала Чорнотицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницького району, яка може використати їх для вирішення нагальних проблем.

Досягти таких успіхів вдалося завдяки учням, що навчалися та навчаються в стінах Чорнотицької школи – це Оксана Падалиця, Оксана Чумак, Олександр Макаренко, Євгеній Пацюк, Євгеній Устименко та Олександр Микуленко. Всі вони обрали в своєму житті професію лікаря, фармацевта, хіміка чи хіміка-технолога.

Також ця премія є заслугою всіх учителів школи! Особлива вдячність учителю біології Наталії Коваленко, учителю хімії та біології Надії Плющ та керівнику хімічного гуртка Олександру Лисичу.

Під час вручення премії Олександр Віталійович розповів, що на ці кошти втілить свою мрію – організує хімічну школу в Карпатах або на Чернігівщині.

Ми щиро вітаємо Чорнотицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів і особисто Олександра Віталійовича Лисича з вагомими здобутками, які допоможуть реалізувати ще найбільш амбітні проекти!

Ми пишаємося вами!

Андрій ПОРТНИЙ

Опубліковано у Видатні земляки, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.