Ознайомили з безпековою ситуацією в Україні

Відбувся офіційний візит в Україну делегації Сил оборони Угорщини на чолі з Командувачем Сил оборони Угорщини генерал-лейтенантом Ромулусом Русін-Сенді, кандидатом медичних наук. / The official visit to Ukraine of the delegation of the Hungarian Defense Forces, led by the Lieutenant General Romulusz Ruszin-Szendi PhD, Commander, Hungarian Defence Forces, took place.

Зустрічаючи свого угорського колегу, Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал Валерій Залужний відзначив, що приїзд шановного друга Ромулуса Русін-Сенді в Україну у цей складний для нашої держави час є свідченням колосальної підтримки і солідарності у війні проти російської федерації. «Я високо ціную професійні і дружні стосунки з моїм угорським колегою і задоволений рівнем військового співробітництва між нашими державами», – підкреслив Валерій Залужний.

Під час візиту делегація Сил оборони Угорщини була ознайомлена з безпековою ситуацією в Україні, складом, чисельністю угруповань зс рф як на тимчасово окупованих територіях України, так і на території рф вздовж державного кордону України та території суміжних держав, характером дій і напрямків зосередження противника, його втрат в особовому складі та техніці, виявлених фактах порушення противником правил ведення війни та злочинів проти людяності.

Окрім того, була обговорена оцінка ймовірного характеру дій противника у подальшому, безпекова ситуація на українсько-білоруському кордоні, тенденції розвитку воєнно-стратегічної обстановки в Східній Європі та Чорноморському регіоні.

Делегація Сил оборони Угорщини у супроводі заступника Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Миколи Балана відвідала місця скоєння воєнних злочинів російськими окупантами, зокрема міста-герої Гостомель, Ірпінь, Бородянку й територію запеклих боїв біля селища Мощун.

Заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк та делегації Сил оборони Угорщини на чолі з Командувачем Сил оборони Угорщини генерал-лейтенантом Ромулусом Русін-Сенді також відвідала Миколаїв, Одесу, Кривий Ріг, Дніпро, Харків Чернігів, де ознайомилась із організацією протидії збройній агресії російської федерації підрозділами ЗС України.

Також, у Києві делегація відвідала Національний музей історії України у Другій світовій війні, де ознайомилась із новосформованою експозицією-виставкою «Україна – розп’яття», зібраною з трофеїв із кривавих полів жорстоких битв російсько-української війни, Національний військово-історичний музей України та виставку знищеної російської військової техніки, привезеної з Гостомелю Київської області, на Михайлівській площі.

Окрім того, відбулися переговори між Головним сержантом Збройних Сил України — начальником Управління по роботі з сержантським складом Збройних Сил України головним майстер-сержантом Олександром Косинським та Головним сержантом Сил оборони Угорщини майстер-сержантом Золтаном Кашабом щодо питань основних функцій та завдань і напрямків діяльності особового складу сержантського корпусу зс обох країна.

За повідомленням Генерального штабу Збройних Сил України

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.