Пам’ятаймо!

Моісеєнко Володимир Миколайович

Народився 28 січня 1974 року у місті Ангарськ Іркутської області (РФ). У ранньому віці втратив батьків. Навчався в Шелеховській школі-інтернаті Іркутської області. Підлітком був усиновлений. Разом з прийомними батьками переїхав до села Іржавець Ічнянського району Чернігівської області.

Навчався у Іржавецькій середній школі. Згодом і прийомні батьки залишили його напризволяще, вихованням займався односелець.

У 1990-1991 роках навчався в Ічнянському філіалі Сокиринського професійно-технічного училища №36 (нині – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Ічнянський професійний аграрний ліцей») за спеціальністю «тракторист-машиніст широкого профілю».

З 15 червня 1992 року по 22 квітня 1994 року проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України, звільнився у званні сержанта.

Після демобілізації повернувся до села Іржавець. Працював на Гужівському залізничному переїзді (село Гужівка Ічнянського району), потім – охоронцем.

Призваний до Збройних Cил України в березні 2014 року. Сержант,

19 березня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив водієм роти матеріально-технічного забезпечення 1-ї окремої гвардійської танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Загинув 30 липня 2014 року біля села Шишкове Слов’яносербського району Луганської області.

Похований 2 серпня 2014 року в селі Іржавець Ічнянського району.

Указом Президента України № 708 від 8 вересня 2014 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

В пам’ять про Володимира Моісеєнка в 5 березня 2015 року на будівлі Іржавецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та 11 вересня 2015 року на фасаді  Державного професійно-технічного навчального закладу «Ічнянський професійний аграрний ліцей»  відкриті меморіальні дошки.

У 2017 році на честь Володимира Моісеєнка та загиблих воїнів 1-ї танкової Сіверської бригади в смт Гончарівське встановлений меморіальний знак.

Джерело: Чернігівський історичний музей імені Василя Тарновського

Читайте також:

Моісеєнко Володимир Миколайович – Книга пам’яті загиблих

Сержант Моісеєнко Володимир Миколайович

Моісеєнко Володимир Миколайович (військовик)

Опубліковано у Вшанування пам'яті, Герої не вмирають | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.