Пам’ятаймо!

Буряк Анатолій Миколайович

Народився 5 червня 1968 року в селі Володькова Дівиця (в 1928-2016 роках Червонопартизанське, Червоні Партизани) Носівського району.

Закінчив Червонопартизанську загальноосвітню школу (тепер – Володьководівицька загальноосвітню школа І-ІІІ ступенів) № 1 (1984) та Українську сільськогосподарську академію (тепер – Національний університет біоресурсів і природокористування України).

Працював головним агрономом, керівником Шатурського відділення сільськогосподарського підприємства «Агропрогрес».

Протягом 2009—2010 років — заступник директора з науково-дослідної роботи та виробництва Ніжинського агротехнічного інституту.

З липня 2010 року обіймав посаду керуючого Лосинівським відділенням сільськогосподарського підприємства «Агропрогрес» Ніжинського району.

Мобілізований до Збройних Сил України в березні 2014 року. Капітан, командир мотострілецького взводу 1-ї окремої танкової бригади.

Загинув 6 вересня 2014 року поблизу міста Щастя Луганської області.

Похований 11 вересня 2014 року в селі Володькова Дівиця.

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

В пам’ять про Анатолія Буряка у грудні 2014 року на будівлі Володьководівицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів встановлена меморіальна дошка.

На честь Анатолія Буряка та загиблих воїнів 1-ї окремої танкової Сіверської бригади в 2017 році в смт Гончарівське встановлений меморіальний знак.

Джерело: Чернігівський історичний музей імені Василя Тарновського

Читайте також:

Буряк Анатолій Миколайович — Вікіпедія

Буряк Анатолій Миколайович – Книга пам’яті загиблих

Опубліковано у Вшанування пам'яті, Герої не вмирають | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.