Пам’яті Олександра Литвина

З глибоким сумом повідомляємо, що 27 січня, після від ускладнень спричинених Covid-19, на 65-му році життя помер член Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво», голова Ріпкинського відділення Олександр Валеріанович Литвин.

Олександр Валеріанович народився 28 березня 1956 року  в селі Нові Яриловичі Ріпкинського району в родині сільських вчителів.  У 1973 році з золотою медаллю закінчив Новояриловицьку середню школу та поступив на 1-й курс механічного факультету Чернігівського філіалу Київського політехнічного інституту, а в 1978 році його закінчив з відзнакою, отримавши кваліфікацію інженер-механіка.

Останні роки кандидат технічних наук Олександр Литвин працював доцентом на кафедрі конструювання верстатів та машин Національного технічного університета України «Київський політехнічний інститут». Викладав ряд дисциплін технічного спрямування для майбутніх інженерів – механіків у галузі машинобудування. Має ряд наукових праць, з них близько 100 наукових статей у технічних виданнях, 10 винаходів, 2 патенти, 5 методичних видань.

Велику частину особистого часу Олександр Валеріанович приділяв громадській роботі. З 2012 року він очолював Ріпкинське відділення Чернігівського земляцтва.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким Олександра Валеріановича Литвина.

Прощання з покійним відбудуться 30 січня о 9:00 біля моргу КНП «Київська міська клінічна лікарня №3» (вулиця Петра Запорожця, 26, місто Київ), поховання на батьківщині.

Рада ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Пам’яті Олександра Литвина

 1. Іван Забіяка коментує:

  Сумно… Ще міг би багато хороших справ зробити. Земля пухом…

 2. Євген Клименко коментує:

  На жаль від нас пішла дуже цікава, мудра, добра та порядна людина…
  Щирі співчуття рідним і близьким…
  Земля пухом …

 3. Микола Борщ коментує:

  Світла і вічна память! Сумую та співчуваю рідним і близьким….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.