Пам’яті Анатолія Авдієвського

Сьогодні на 83-му році життя відійшов у вічність Авдієвський Анатолій Тимофійович – генеральний директор-художній керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки, проректор-директор Інституту мистецтв НПУ імені Михайла Драгоманова, голова Національної всеукраїнської музичної спілки, голова наглядової ради Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, президент Національного музичного комітету України, Міжнародної музичної ради, Герой України, народний артист України та СРСР, лауреат Державної премії СРСР, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор, академік НАМУ та НАПН України.

ATA 01

50 років Анатолій Тимофійович був художнім керівником і головним диригентом легендарного, унікального, національного мистецького осередку, що явив світові всю велич і красу українського народу, його серцевину – українську народну пісню.

Коли він диригував, півсотні країн світу стояче аплодували хору та його керівнику. З його словом рахувалися у міжнародній музичній раді ЮНЕСКО, де він талановито очолював музичний комітет України.

Корифей українського пісенного мистецтва Анатолій Авдієвський, не зважаючи на вік, брав активну участь у підтримці українських воїнів в наші дні. Коли ґради стрясали будівлю у Маріуполі, сила мистецького Хору Верьовки перемагала своєю духовною могутністю ці нікчемні ворожі сили.

Ми глибоко співчуваємо рідним, близьким, колегам, учням видатного культурного діяча України, знакової постаті нашого часу.

Царства Небесного та перебування у співпраці з ангельським хором Вам, Маестро Авдієвський!

Рада Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.