Пам’яті Олега Міхнюка

Сьогодні ювілейний день народження Олега Івановича Міхнюка – нашого земляка родом з Прилуччини, Героя України.

Олег Міхнюк народився в селі Мала Дівиця Прилуцького району 27 жовтня 1965 року. Олегу Івановичу було б лише 50 років, якби не військова агресія РФ на сході України, що стала причиною його загибелі 20 серпня 2014 року під час бойових дій за містечко Новосвітлівка на трасі Краснодон-Луганськ.

8B3DD2B8

Указом Президента України від 21 серпня 2015 року №494/2015 «Про присвоєння О.Міхнюку звання Герой України» «за виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Олегу Івановичу Міхнюку посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

1AACE318

95E3BA96

З 23 серпня 2014 року Лук’яновське військове кладовище стало постійною домівкою Олега Міхнюка. Саме сюди, вже вдруге, на його день народження приходять бойові побратими, активісти ветеранського та земляцького рухів.

Сьогодні ми там були разом з друзями та бойовими побратимами Олега Івановича – Сергієм Кудіним, Сергієм Ковтуном, Володимиром Шурхалом, Сергієм Степаненком.

65282FEA

Прийшли туди з живими квітами для Героя, що буде вічно жити в наших серцях.

Життя Олега Івановича, військова відвага, громадянська мужність, відданість Україні є прикладом для спадкування новим поколінням. Як ніхто інший, він за життя постійно закликав зміцнювати єдність ветеранського руху, на вищий рівень піднімати патріотичну роботу в земляцькому середовищі.

Своїм життям і передчасною загибеллю при захисті інтересів України Олег Міхнюк заслужив вічну пам’ять.

Сучасність потребує, як продовження його справ і планів, так і зміцнення спільних здобутків в єдності ветеранського та земляцького рухів, соціальному захисті ветеранів, підтримці земляків, і словом, і важкою повсякденною працею. Все це разом буде дійсним пам’ятником Олегу Міхнюку.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора та з фотоархіву ветеранського відділення

Опубліковано у Видатні земляки | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.