Пам’яті Павла Мисника

Вчора, 26 січня, на 74-му році життя перестало битися невтомне серце Павла Олексійовича Мисника – українського політика, дипломата та громадського діяча, народного депутата України 1-го скликання, почесного голови Ради столичного Чернігівського земляцтва.   

Народився Павло Олексійович 12 лютого 1943 року в селі Камка Корюківського району Чернігівської області в сім’ї селян. Закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут імені Миколи Гоголя, вчитель біології і хімії, та Українську сільськогосподарську академію, вчений агроном.

Працював механізатором у колгоспі, слюсарем на заводі, перебував на комсомольській роботі, був учителем, директором сільської школи, секретарем парткому, головою колгоспу, секретарем, другим секретарем Чернігівського, першим секретарем Новгород-Сіверського райкомів партії, завідувачем оргвідділу, другим секретарем Чернігівського обкому.

4 березня 1990 року був обраний народним депутатом України. Входив до групи «Аграрники». Голова підкомісії з військових питань та цивільної оборони, Комісії ВР України з питань оборони і державної безпеки.

З травня 1993 року – Голова Державного комітету України з питань державних секретів. З 1996 по 1999 рік обіймав посаду Голови Державного комітету України з питань державних секретів і технічного захисту інформації. З березня 1999 до лютого 2004 року – Генеральний консул України в місті Тюмені Російської Федерації. Державний службовець 1-го рангу. Надзвичайний і Повноважний Посланник.

Стояв біля витоків земляцького руху в незалежній Україні. За його безпосередньої участі було створене столичне Чернігівське земляцтво. 22 березня 1996 року після установчих зборів земляків у місті Києві, на засіданні Ради товариства, був обраний головою Ради товариства «Чернігівське земляцтво».

У зв’язку з від’їздом до Тюмені був обраний Почесним головою Ради.

Працюючи Генеральним консулом, не поривав зв’язок із земляцтвом, проводив значну роботу серед вихідців Чернігівщини і України в Тюменській області, приймав у Тюмені земляцькі делегації з Києва та Чернігівщини.

Ми всі глибоко сумуємо з приводу смерті Павла Олексійовича та висловлюємо щирі співчутті дружині Ользі Федорівні, сину Геннадію, доньці Катерині, всім рідним і близьким.

Члени Ради та Почесні Члени Ради Чернігівського земляцтва

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Пам’яті Павла Мисника

  1. Сергій Ковтун коментує:

    Шкода коли йдуть такі люди. Знання та досвід таких людей дуже необхідний. Співчуття рідним і близьким.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.